לוגו רשימו
אודותינו מסע בשביל הלב כל אחד הוא יהלום הרבי מקרן הרחוב
 
 
 
מסע בשביל הלב - עטיפה

מחיר מיוחד באתר
  59 ש"ח בלבד!

 
 

לרשותכם מבחר אפשרויות לרכישת הספר ישירות מן האתר:

1. באמצעות כרטיס אשראי טלפוני: אנא התקשרו לטלפון 073-7258118 ומיסרו את הזמנתכם, או כתבו לנו לכתובת info@reshimu.com וציינו את מספר הטלפון שלכם.
2. באמצעות תשלום מאובטח על ידי חברת פייפאל - החברה הגדולה בעולם לתשלומים באינטרנט.

   שים לב: בלחיצה על כפתור הרכישה אני מאשר/ת את הסכמתי לתקנון האתר
כמות

התשלום יופיע בחיוב האשראי תחת השם PAYPAL*RESHIMU
שימו לב: נכון לעכשיו אתר פייפאל אינו מקבל כרטיסי ישראכרט בני 8 ספרות וכן כרטיסי דיינרס. בעלי כרטיסים אלה - אנא התקשרו 073-7258118. 

3. באמצעות המחאה: נא לשלוח המחאה לפקודת "רשימו" בלבד (אנא ציינו "למוטב בלבד" וסמנו "קרוס"), לכתובת: רשימו, עמונה 16 עפרה 90627. הספר יישלח עם קבלת ההמחאה.

הערות:
1. לרכישת ארבעה ספרים ומעלה, או למשלוח ספרים לחו"ל, אנא פנו לטלפון 073-7258118 ומיסרו את הזמנתכם, או כתבו לנו לכתובת info@reshimu.com וציינו את מספר הטלפון שלכם. ברכישת ארבעה ספרים ומעלה יגיע הספר ישירות לבית הלקוח ברוב חלקי הארץ - תוך יום אחד.
2. הספרים נשלחים בדואר רגיל. אם ברצונכם במשלוח בדואר רשום או אקספרס אנא פנו אלינו לטלפון או למייל הנ"ל.
3. הוצאת רשימו מתחייבת לאספקת הספר תוך 14 ימי עסקים. עם זאת, בדרך כלל הספרים מגיעים תוך ימים ספורים - בהתאם ליעילות הדואר...
4. כל המחירים כוללים מע"מ.
5. חשבונית מס תישלח עם הספר.
6. ניתן להחזיר את הספר תוך 14 יום כשהוא ארוז באריזתו המקורית, הוא במצב תקין ולא נעשה בו כל שימוש, בצירוף חשבונית קנייה. הלקוח יקבל החזר מלא בניכוי הוצאות המשלוח. משלוח הספר אלינו - על חשבון הלקוח.
7. השימוש באתר והרכישה דרכו כפופים לתנאים המפורטים בתקנון האתר.בנוסף ניתן להשיג את הספר בדוכן "דברי שיר" בתחנה המרכזית, בחנויות "דברי שיר" ברמת גן ובפתח תקוה, ובמוקדים נוספים. התקשרו אלינו 073-7258118 לבירור נקןדת המכירה הקרובה למקום מגוריכם.
 
 
 
טוויטר הרבי מקרן הרחוב    כל אחד הוא יהלום     מסע בשביל הלב    אודותינו    צור קשר     תקנון    
עריכת לשון   עיצוב ספרים    עימוד    הפקה    הוצאה לאור 
רשימו בפייסבוק