לוגו רשימו
אודותינו מסע בשביל הלב כל אחד הוא יהלום הרבי מקרן הרחוב
 
 

תקנון האתר

1.אתר "רשימו" (להלן: "האתר") משמש כחנות ספרים אלקטרונית ברשת האינטרנט.
2. השימוש באתר וביצוע קנייה דרכו – בין באמצעות הטלפון ובין באמצעות האתר – כפופים לתקנון זה. המשתמש מצהיר כי קרא תקנון זה והסכים לו, וכי לא תהא לו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה. תקנון זה יהווה בסיס משפטי לכל התדיינות עם האתר.
3. לרשות הלקוחות עומד שירות לקוחות בטלפון: 073-7258118 בדוא"ל: info@reshimu.com או בפקס: 057-7962244. מען למכתבים: רשימו, עמונה 16 עפרה 90627 .
4. כל רכישה באתר כפופה לאישור חברות האשראי. במידה והזנת כתובת דואר אלקטרוני, לאחר שביצעת את ההזמנה תקבל הודעה ראשונית על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את האתר לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.
5. לידיעתך, מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית, ומוסר הפרטים יהיה אחראי לכל נזק שיגרם לאתר עקב כך.
6. ברכישה באמצעות המחאה יש להקפיד על ההנחיות הבאות: יש לכתוב את ההמחאה לפקודת רשימו ולהוסיף "קרוס" ו"למוטב בלבד". יש לשלוח את ההמחאה בדואר לכתובת: רשימו, עמונה 16 עפרה 90627. יש לציין במכתב נלווה את כמות הספרים המבוקשת ואת הכתובת למשלוח ספרים. שימו לב: הספרים יישלחו רק לאחר קבלת ההמחאה בפועל. האתר אינו אחראי על אובדן ההמחאה בדואר. במידה והמחאה תוחזר מסיבה כלשהי יחויב הלקוח בעמלת ההחזרה שיגבה הבנק מן האתר.
7. אספקת הספרים תוך 14 ימי עסקים מרגע קבלת אישור התשלום מחברת האשראי. או מרגע קבלת ההמחאה. עם זאת, בדרך כלל הספרים מגיעים תוך ימים ספורים – בהתאם ליעילות הדואר...
8. דמי המשלוח המופיעים באתר (או כשהמשלוח ניתן חינם) מתייחסים למשלוח רגיל בארץ. אם ברצונכם במשלוח בדואר רשום או אקספרס או לחו"ל אנא פנו אלינו לטלפון או לדוא"ל הנ"ל.
9. החזרת מוצרים:
9.1 הרוכש רשאי לבטל את העסקה בהודעה בכתב, בפקסימיליה או בדואר אלקטרוני, עד 14 יום מיום קבלת המוצר.
9.2 במקרה של ביטול רשאי האתר לגבות דמי ביטול בסך 5% מערך העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם. גביית דמי ביטול תעשה רק בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה.
9.3 יתרת הכסף תוחזר לקונה בתוך 14 יום. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה – החזרת המוצר תיעשה על חשבון העסק, בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה – החזרת המוצר תעשה על חשבון הרוכש.
10. באתר עלולים להיווצר בתום לב אי דיוקים או שגיאות דפוס, וכן אי התאמה של צבעי המוצרים לצבעם במציאות.
11. הזכויות על הקטעים מתוך הספרים המתפרסמים באתר שמורות להוצאת רשימו ואין להעתיקם לצורך פרסום מכל סוג ללא רשות בכתב ומראש.
12. לאתר נתונה הזכות לשנות תקנון זה לא הודעה מוקדמת, ובלבד שיפרסם את התקנון המעודכן באתר.
13. האתר רשאי להפסיק בכל עת את הפעילות והשימוש בו ללא הודעה מוקדמת.
14. עמודי קליטת פרטי האשראי באתר מאובטחים בהצפנה מתקדמת בשיטת SSL. הסליקה באתר מבוצעת על ידי חברת PayPal.
15. כל המחירים באתר בשקלים וכוללים מע"מ

 

 
 
טוויטר הרבי מקרן הרחוב    כל אחד הוא יהלום     מסע בשביל הלב    אודותינו    צור קשר     תקנון    
עריכת לשון   עיצוב ספרים    עימוד    הפקה    הוצאה לאור 
רשימו בפייסבוק